Вино и љубов со Маја Илиоска и Алшар

За колекцијата насловена Вино и љубов на дизајнерката Силвија Михајловска Алшар позира манекенката Маја Илиоска.

maja 9

Инспирацијата за колекцијата е Свети Трифун, односно Денот на вљубените. А Маја позира со многу емоции.

x

Check Also

Целосна фотосесија на разголената Кајли Џенер за „Плејбој“

Пред неколку дена на Инстаграм профилот на моделката Кајли Џенер се појави ...