Виножито косата на Џорџија Меј Џегер

Зошто да се одлучува за една боја кога косата може да биде и во сите бои на виножитото…

Се сеќавате на оние слатки коњчиња Мај литл пони и на нивните прекрасни виножито коси кои децата обожаваат да ги чешлаат? Е таква коса има сега Џорџија Меј Џегер и со својот нов изглед ни покажува како би изгедал Мај литл пони кога ќе порасне.

Новата фризура моделот ја претстави преку Инстаграм постирајќи фотографија непосредно по трансформацијата.

jm1

x

Check Also

Сестричките Кардашијан и Џенер се расоблекоа за новиот бренд на Ким (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Кога популарните девојки од семејствата Кардашијан и Џенер ќе се обединат со ...