Винтиџ вежби за цврста задница и витки нозе (ВИДЕО)

Видео кое ќе ви го обликува „спуштениот“ задник и совршено ќе ги обликува и ослабе бедрата.

Вежбите се одличен избор доколку имате вишок масни наслаги на стомакот особено во долниот дел, под папакот.

Практикувајте ги овие вежби секојдневно во текот на целиот месец. Првите резултати ќе ги видите уште во првата недела .

x

Check Also

Внимавајте со диетите: Метаболизмот е побавен со секој загубен килограм!

Најтешко слабеат оние кои сакаат да „симнат“ малку килограми, поточно 2 – ...