Море во дневната соба? Да, можно е…

Можеби бродските подови се елегантни, но новите 3-д подови можат да ви донесат цело море во дневната соба.

m781

Мориња, океани, атнички градови, цвети градини, планини…се тоа може да се смести во домот, во дневната, спалната кујната или бањата, а неверојатниот поглед, односно оптичката илузија која ја прават овие 3Д подови не е единствената нивна предност. Топли се и мазни на допир, отпорни се на механички оптоварувања и ја спречуваат појавата на влага во просторијата.

m234

m91

Декоративните подови можат да траат и до десет години, а лесни се за одржување.

m23

x

Check Also

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (10. до 16. август): Нови можности за Лавовите, незаборавни денови за Раковите, среќни средби за Девиците

Оваа недела планетата Меркур ќе заблеска во знакот на Лав, подготвена да ...