Во кого треба да гледаме во Ирина Шаик или во чевлите? (ФОТО+ВИДЕО)

Шпанскиот производител на чевли Xti ја лансираше есенската линија, а заштитно лице повторно е Ирина Шаик.

irina 4

За разлика од летната рекламна кампања во која топ моделот беше облечена во бикини со чевли на нозете, есенската кампања е поумерена барем во однос на насочување на погледот.

irina 7

irina 1

irina 2

irina 3

irina 5

x

Check Also

Топ моделот Стела Максвел го рекламира новиот парфем на Moschino – Toy 2 Bubble Gum

Ангелот на Викторија сикрет, топ моделката Стела Максвел, е заштитно лице на ...