Во продавниците Carter`s започна попустот од 30 отсто на летната колекција

Модни парчиња и додатоци од колекцијата лето 2017 на Carter`s сега може да купите со попуст од 30%.

Искористете ја паметната можност за шопинг и дотерајте ги најмилите по последен тренд.

Се гледаме во Carter`s – Скопје Сити мол, Капитол мол, Веро центар (приземје) и Remall во Тетово.

 

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...