Во продажба: Колекцијата H&M Studio, поглед на модните парчиња

Колекцијата H&M Студио официјално пристигна во сите продавници на H&M и во онлајн продажба.

Шведската модна марка се фокусираше на модата инспирирана од улиците, со акцент на „кежуал“ гардеробата. За сезоната есен/зима 2017 дизајнерите од H&M ни препорачуваат јакни обложени со вештачко крзно, долги фустани и панталони со широк крој или пак, тесни но со должина до глуждовите.

Од палетата на бои доминира црната и неутралните тонови.

Во продолжение, погледнете некои од нашите фаворити од оваа колекција.

x

Check Also

Топ 5 видеа за оригами, одлична забава и за децата во изолација

Барате креативна забава во периодот на домашна изолација? Или забава за вашите ...