Во продажба нова колекција на чевли од Џенифер Лопез и Џузепе Ѕаноти

Изгледа дека соработката меѓу поп ѕвездата Џенифер Лопез и модниот дизајнер на чевли Џузепе Ѕаноти не мисли да престане. Од неодамнешната нивна вова соработка произлезе линија на чевли со 5 модели. Во меѓувреме, Ѕаноти останува омилен дизајнер на Лопез, а тоа добро се гледа и на црвениот тепих.

Колекцијата Lopez x Giuseppe вклучува сандали со висока потпетица, два пара отворени чизмички до глужд, гладијаторски сандали и луксузни патики, наменети за 5 различни стила.

Цените се движат од 700 евра до 2700 евра, а можат да се најдат во продавниците Џузепе Ѕаноти, како и на онлајн продажба.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...