Во продажба – Новата колекција на чевли на Ријана и Маноло Бланик

По најавата и рекламаната кампања, колекцијата на чевли реализирана со соработката на пејачката Ријана и модниот дизајнер Маноло Бланик е веќе достапна во продажба. 

 

Колекцијата е насловена So Stoned, а содржи сандали на кои акцентот е ставен на светкавите камчиња. Особено воодушевува моделот на гладијаторки со висока потпетица.

Цените се движат од 1.265 за сандалите до 2.325 долари за ‘Poison Ivy’ гладијаторските сандали.

Погледнете како изгледаат моделите.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...