Во сите нијанси на зелено: Фустанчиња од MANGO

Зелените фустанчиња се „маст хев“ модно парче за зима 2018/19. Најголем избор на трендовски зелени модели, во различни нијанси на зелено, најдовме во Манго.

Секој може да си го задоволи својот вкус во широкиот избор. А, моделите се различни – од лежерни кошула-фустани до секси „парти“ дизајни и елегантни сатенски макси фустани во темнозелена нијанса.

Погледнете во фотогалеријата.

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...