Во ZARA има супер сандали на висока потпетица

Неколку чифта весели сандали со високи потпетици најдовме во Зара.

Женствени но и многу „откачени“, овие сандали со шарени принтови ќе ја освежат секоја летна модна комбинација.

Првиот наш предлог се кожените сандали во неколку впечатливи бои – црвена, жолта и сина.

Втор предлог – романтичниот модел со бакнежи.

И трет наш предлог се сандалите со светки кои се одлични за летните забави.

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...