ВОДИЧ ЗА ЖЕНИ И МАЖИ: Што можете да си купите или да ви купат за Valentine’s Day?

Празникот на вљубените е веќе утре, а вие девојки и жени не сте се подновиле? Момци и мажи, се уште не сте купиле подарок за својата сакана? Без размислување, долна облека е вистинскиот погодок, а уште подобро таа да е на супер попуст, па можете да заштедите и за вкусна вечера. Одберете свилена ноќница, слатки пижами, впечатлив бралет или комплет килоти и градник. Ви претстуваме три брендови: Sara Fashion, Penti и DAGI од кои можете да одберете она што ви се допаѓа!

Свилена ноќица со детали од тантела

Овие се нашите два предлози, а во Сара Фешн има голем избор и е на фантастичен попуст од -25%. Можете да ја погледнете целата понуда на фејсбук и инстаграм или во нивните продавнци низ државата

Слатки пижами или сензуални бралети

Одберете слатки пижами со принт од срциња, а доколку сте љубител на братели тогаш попустот во продавнциите на Пенти во Скопје, ќе биде вистинсиот избор за вас. Момци, ако знаете дека вашата девојка ги овожува овие модели на граднци, ве очекуваат во Пенти ГТЦ, Сити мол и Рамстор мол по вистинскиот подарок. Прелистајте повеќе модели на фејсбук и инстаграм.

 

Боди, градник и килоти од тантела која освојува

Совршен подарок за девојки и жени кои сакаат префинет изглед. Момци уште сега појдете во продажното место на DAGI во ГТЦ на приземје и одберете величенствена тантела. Девојки, ако ви треба ново парче долна облека која навистина ќе ја обожувате и во која ќе се чувствувате прекрасно, погледнете ги сите модели на нивните фејсбук и инстаграм и направете го својот избор.

x

Check Also

Волшебство во градот од 4 до 31 декември – Новогодишен забавен базар во Skopje City Mall, ви ја носиме ПРОГРАМАТА

Конечно, дојде месецот во кој сѐ што сакаме е забава, подароци, убави ...