Водителката на РАИ како Шерон Стоун – под фустанот нема ништо (ВИДЕО)

Водителката од Раи, за време на директен пренос после натпревар на Европското првенство, ги прекрстува нозете за да се намести. И – на публиката ѝ покажа дека не носи долна облека. Веднаш следуваа саркастични коментари на Интернет: „Раи Инстинкт?“

Американците ја имаат Шерон Стоун, а Италијанците – 60годишната Паола Ферари. Познатата водителка во живо на Раи за време на Еуро 2020, – не знаејќи? – ја реприкажа триесет години подоцна познатата сцена од филмот „Основен инстинкт“ во кој главна улога имаше Шерон Стоун.

Се сеќавате на таа сцена, нели? Незаборавна. Но, еве повторно да ве потсетиме.

Паола Ферари изгледа сконцентрирана додека го слуша соговорникот. Погледот ѝ е спуштен  надолу, папката со скриптите и е во рацете, а нозете и се прекрстени на дискретен и елегантен начин. И, опс…

Сака да ја промени положбата, да заземе поудобна поза, но при тоа, открива повеќе.

x

Check Also

Ирина Шајк во бикини поубава од кога-било, дали се должи тоа на вљубеноста во Канје Вест?

35-годишната руска убавица, поранешен ангел на Викторија Сикрет, буквално блеска во новата кампања ...