Вонземјаните се луди по модата: Карли Клос и Дафт Панк (ВИДЕО)

За августовското издание на британскиот Вог позираа Карли Клос и Дафт Панк.  

Уживајте во видео-сесијата.

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...