Време е за апостолки, најубавите ги најдовме во WOMEN’SECRET

Сонце, плажа, жежок асфалт…време е за нов чифт фенси апостолки.

И вие сте во „лов“ на апостолки? Сакате да се модерни, интересни, забавни, фенси…Ние мислиме на вас и секако, ви го штедиме времето за шопинг. А и внимаваме на вашиот буџет.

Во продавниците на WOMEN’SECRET има голем избор на апостолки за сечиј вкус. Тука се забавните апостолки со омилениот јунак Снупи, апостолките со егзотичен, тропски или цветен принт, апостолки со весели риги, во сребрени, сини, жолти нијанси…и ммм, апостолките со црешички.

Достапни се и во онлајн продажба, а сите модели на апостолки од WOMEN’SECRET може да ги погледнете (и нарачате) – ТУКА. 

Во продолжение, некои од нашите фаворити.

x

Check Also

Отворање на нови продавници Parfois во Тетово и Битола

Вашиот омилен протугалски бренд за асесоари Parfois – поблиску до вас! Сега, со ...