Време е за паметен шопинг: Попусти до 50 отсто во Orignial Marines

Убава вест ни доаѓа од Orignial Marines. Сега, дизајнерската облека на популарната италијанска модна марка може да ја купиме со намаление на цените до 50 отсто. Односно, пролетната Orignial Marines колекција е на попуст до 50 отсто, додека новата летна колекција има 30 отсто попуст.

om 2

Искористете ги попустите и обновете ја гардеробата на вашите најмили во продавницата Orignial Marines во Скопје Сити мол.

om 1

om 5

om 6

om 4

 

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...