За 700 денари можете да имате усни ала Анџелина Џоли

Станува збор за пластичниот апликатор наречен Фул-липс кој според зборовите на производителот веднаш може дури тројно да ги зголеми усните, а може да се набави за околу 700 денари.

 

Апликатор Фул-липс

Апликатор Фул-липс

Ако мислите дека станува збор за некакво трикче, погледнете го видеото што го промовира овој производ и гарантира усни какви што има Анџелина Џоли.

Сепак, резултатите не траат долго, не повеќе од еден час, ама можете да го искористите производот барем за добра „селфи“ фотка.

x

Check Also

Совети за совршена шминка според формата на очите

Не постои универзален начин на шминкање, особено кога станува збор за очи. ...