За Денот на вљубените одбираме ноќница од WOMEN’SECRET

Колекцијата пролет/лето 2019 од WOMEN’SECRET е веќе достапна во продажба во WOMEN’SECRET, како и во онлајн продажба на официјалната шопинг страница на „Фешн Груп“ – ТУКА. 

Па ако размислувате како да и ја покажете вашата љубов на својата партнерка или пријателка за Денот на вљубените, или пак, ако сте жена која сака префинети дизајни, одговорот го најдовме во преубавите ноќници од новата колекција на WOMEN’SECRET.

Покрај женствените и секси модели, може да се одлучите и за забавен модел со принт од ликовите од омилените цртани филмови, како што се Снупи и Мики Маус.

Наш фаворит е трендовската црвена ноќница со точки, украсена со ликот на Снупи. Одберете си го вашиот.

 

x

Check Also

Модна забава за девојченца – Pop Pop Hair Surprise, нов поп тренд меѓу играчките

Влезете во фантастичниотт свет на Pop Pop Hair Surprise. Оставете ги вашите ...