ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ДОЛНА ОБЛЕКА: Најзаводливите, романтични парчиња доаѓаат во Women’secret

За овој ден на вљубените, брендот подготви специјална колекција во магични тонови, како црешово црвена и пастелно розова. Ултра женствени, секси парчиња кои овој ден ќе го направат полн со едноставност, деликатност и сензуалност.

Она што се издвојува се класичните пиажами со романтични пораки на џебовите. Следејќи ги најновите трендови, брендот ги претставува и  триаголните градници, со тантела и провидни делови – ексклузивни производи со одличен квалитет.

Погледнете ја фотогалеријата.

x

Check Also

Есенска тексас колекција од Zara (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Моделот Грејс Хартзел ни ја претставува во новиот едиторијал есенската тексас колекција ...