За топли, слатки соништа: Сетови од два чифта пижамчиња со долги ракави од Carter`s

Новата колекција на Carter`s ни донесе и практичен, а дизајнерски производ од пријатен материјал. Погодувате веќе, пижамчиња! Овојпат може да купите два чифта во сет, секако со различни мотиви.

Пижамите се со долги ракави и се наменети за дечиња на возраст од 12 месеци до 8 години.

Ѕирнете ги новостите во нашиот излог:

 

Пижамчињата се достапни во продажба во брендираните продавници Carter`s  – Скопје Сити мол, Капитол мол, Веро центар (приземје) и Remall во Тетово.

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...