Заборавете на се овие денови… Black Friday во Рамстор Мол

Black Friday во Рамстор Мол – Големи попусти и мнооогу забава од 29.11 до 01.12

Овој петок во Рамстор Мол се организира шопинг лудило и многу забава по повод Black Friday. За сите вас, обезбедивме големи попусти во речиси сите продажни места кои ќе достигнат до 80%.

Шопинг лудилото на Black Friday која владее кај нас, започнува на 29.11, петок и ќе трае до 01.12 со што сите вие ќе можете да уживате во шопинг купувајќи ги вашите омилени парчиња на гардероба.

Не заборавајте дека во Рамстор Мол во тек е и наградната игра за нов автомобил Форд Екоспорт која трае до 16.01.2020. Се што треба да направите е да пазарувате во некоја од продавниците во Рамстор Мол и со сметка од над 1000 денари да учествувате за големата награда каде најсреќниот од вас ќе добие нов автомобил за новогодишните празници.

По повод Black Friday дел од закупците ќе организираат дополнителни интересни активности со кои пријатно ќе ги изненадат посетителите.

x

Check Also

Тајните ерогени зони на хороскопските знаци

Секој хороскопски знак има најмалку една или две скриени ерогени зони на ...