Зад сцената со Кели Брук: Тишина, раскошната убавица снима спот за својот парфем!

Секасапилната Кели Брук го претстави својот нов парфем.

keli 2

Аудишн е новиот парфем на заводничката позната по своите облини. А како течеше снимањето се гледа во видеото поставено на Јутјуб во кое Брук изгледа како вамп-убавица од 50-те години на минатиот век.

Нејзините елегантни комбинации откриваат доволно, но не и премногу, а целото видео зрачи со еротичност.

Не се сомневаме дека многу дами ќе го набават парфемот што побрзо.

 

x

Check Also

Два нови женски парфеми од Versace -Dylan Blue и Dylan Turquoise

Водечките имиња во светот на моделството, Бела Хадид и Хајли Болдвин, позираат ...