„Закон“ очила за сонце од Dolce & Gabbana за есен/зима 2018 (ФОТО И ВИДЕО)

Dolce & Gabbana ја објавија (и лансираа) новата колекција на очила за сезоната есен/зима 2018, моделите веќе се на листата на „маст хев“. 

Рекламната кампања е реализирана на римските улици, популарни италијански модели позираат пред објективите на Лука и Алесандро Морели, носејќи ги новите модели на очила од Долче и Габана. Погледнете ја неодоливата фотосесија.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...