Нова колекција во Zap Milano

Пристигна новата колекција за сезоната која претстои во бутикот Zap Milano (ГТЦ, 2 кат, до кафулето Журнал).

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...