Започнува кампањата Back to School, се гледаме во Ramstore Mall 

Се приближуваме до почетокот на учебната година. Период исполнет со дополнителни обврски за родителите, а големо нетрпение и возбуда кај учениците.

Без грижи, Ramstore Mall и во овие мигови е тука за Вас!

Започнува Back to School кампањата од 21ви септември до 09ти октомври, во рамки на која ќе можете да купите сè што Ви е потребно за успешен старт на школската година. Ве покануваме во нашиот мол каде што по промотивни цени, ќе најдете широк асортиман на училишен прибор, материјали, ранци, гардероба и останати содржини наменети да ги задоволат желбите и потребите на сите основци и средношколци.

Да ги почитуваме препораките за заштита од коронавирусот, да се однесуваме одговорно и заедно да уживаме во најдобриот шопинг во градот.

 

x

Check Also

На божиќен шопинг во Carter`s & OshKosh! со намалени цени

Постои причина зошто Carter’s е водечки бренд број 1 во светот. Квалитетната ...