Жешко лето за Марјана Станојковска (ФОТО)

„Најубаво се чувствувам во црн костим за капење!“[sociallocker id=”5103″]

marjana 6-6

Без разлика на модниот тренд кој летово диктира живи, колоритни бои на костими за капење, Марјана ужива во сонцето, водата и песокот, во своите црни бикини. Нема утка: класичен, елегантен избор.

marjana 2-2

„Најубаво се чувствувам во црн костим за капење. А за ова лето ги избрав најновите модели на Пенти. Имам многу различни модели на црн костим  кој ќе биде примарен во однос на другите“, ни рече водителката.

marjana 4

marjana 10

[/sociallocker]Но, и нежно розовиот костум одлично и’ прилега на  русокосата убавица. Што мислите вие?

matjana 5-5

marjana 7-7

 

x

Check Also

Македонската убавица Елена Анѓеловска – втора на Мис Глоуб

Македонската мисица Елена Анѓеловска беше избрана за втора придружничка на изборот „Мис ...