Женствени и секси: 15 модни парчиња од летната колекција на Guess

Преубави модни парчиња кои со задоволство би ги носеле во сезоната пролет/лето 2018 – најдовме во новата колекција на Guess.

Егзотичните, богати принтови се главни протагонисти во колекцијата. Ги гледаме на лелеавите фустани и палацо панталоните, но и како впечатлив детаљ на чантите и марамите.

За комплетен моден изглед, Guess ни нуди и неодоливи модни додатоци – очила за сонце со мачкасти рамки, секси чевли со високи потпетици и трендовски чантички.

Погледнете го нашиот Guess моден избор.

 

x

Check Also

Листа на желби: Карирани чевли од BERSHKA за есен 2018

Карираните материјали и принтови остануваат актуелни и оваа есен. BERSHKA во есенската ...