Женствени, шарени и супер шик: ова се костимите за капење од летната колекција на H&M

Откако ќе ја разгледате новата колекција на костими за капење H & M, желбата за плажа ќе ви се зголеми.

Широк спектар на разновидни предлози за плажа ни доаѓаат од модната марка Х&М. Костимите за капење ги задоволуваат потребите за удобност и женственост, а го содржат суштинскиот квалитет за да се чувствуваме пријатно во своето тело.

Од бикини во пастелни нијанси, до модели со цветен принт, па се до класици во црна нијанса – важен е допирот со романтиката. Но, тука се и спортските модели дизајнирани за оние кои не се откажуваат од физичка активност на плажа, до костими за капење во метални тонови – за они кои ги следат тредновите и кои го преферираат „кул“ стилот.

Не пропуштајте го нашиот Х&М избор во фотогалеријата.

x

Check Also

„ЛАЧИ ИСКРИНИ“ – Поетска збирка на д-р Михаил Левенски во издание на „Матица Македонска“ и Фондација д-р Михаил Левенски

Фондацијата „Д-р Михаил Левенски“, со голема благодарност до издавачката куќа „Матица Македонска“ ...