Жешка кампања на Викторија сикрет за есен 2019

Викторија сикрет ги објави првите фотографии за кампањата за долна облека за сезоната есен 2019.
Во кампањата учествуваат ангелите Роми Стијд, Тејлор Хил, Џасмин Тукс, Марта Хант, Елаза Хоск и Рубина Диан, фотографирани од Адам Франѕино. 
Цените на долната облека почнуваат од 22 долари, а веќе се достапни во продавниците на Викторија сикрет и во онлајн продажба.
Погледнете дел од кампањата. 

x

Check Also

Меган Маркл во „вау“ чизми од Викторија Бекам

На одбележувањето на денот на британските војниги кои загинале во Првата светска ...