Жизел Бундхен го рекламира новиот моќен серум на Dior

Capture Totale Super Potent Serum е нов производ на Dior за совршена нега на лице.

Во кампањата која содржи фотосесија и видео, главно лице е бразилската убавица Жизел Бундхен.

Само со 7-дневна употреба на моќниот нов серум од Диор, резултатите стануваат видливи – кожата е мазна, зацврстена, тонирана, рамномерна, здрава и сјајна.

Super Potent Serum ја збогатува новата линија на луксузната козметичка марка, насловена Capture Totale, покрај веќе постоечките произвди. Целата линија против стареење промовира холистички пристап кон благосостојбата, а содржи единствени формули што се развиени за поддршка на надворешната убавина.

 

x

Check Also

Супермоделките Ирина Шајк и Џоан Смолс во нова кампања на Викторија сикрет Bombshell 

Bombshell е нов парфем од популарната марка за долна облека Викторија сикрет. За ...