Жизел Бундхен за списанието Фото

Во јули го прослави својот 34-ти роденден, во јуни позираше гола за француското списание Луи, а за августовското издание на француското Фото, Бразилката уште еднаш покажа зoшто е најплатен топ модел во светот.

Уживајте во комплетната фотосесија и видео прилогот.

zi12

zi9

zi34

zi54

zi65

zi76

zi87

zi99

zi777

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...