Жизел Бундшен го рекламира новиот серум против стареење на Dior

Најплатениот супермодел во светот, Жизел Бундшен, се врати да позира за Dior.

Бразилскиот супермодел е главно лице во кампањата на новиот производ за нега на лице насловен 

Серумот од Диор е наменет за позрела кожа, а содржи современа анти-ејџинг формула.

Од Диор велат дека кожата станува поглатка и посјајна уште по првата апликација на иновативниот серум.

x

Check Also

Два нови женски парфеми од Versace -Dylan Blue и Dylan Turquoise

Водечките имиња во светот на моделството, Бела Хадид и Хајли Болдвин, позираат ...