Жизел, јога, плажа и…тело од 42 милиони долари

Најплатената манекенка во светот Жизел Бундхен, која минатата година заработи дури 42 милиони долари, ги воодушеви своите фанови споделувајќи на Инстаграм необични фотографии.

z333

За разлика од нејзините колешки кои најчесто позираат како излегуваат од морето или легнати на песочните плажи, Жизел објави „ангажирани“ фотографии снимени во Костарика на кои се гледа како изведува јога вежби, вклучувајќи и стоење на глава.

z123

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Максима од Холандија во црвена модна комбинација од глава до пети

49-годишната кралица присуствуваше на настан во Утрехт облечена во тотален изглед во ...