Жизел, јога, плажа и…тело од 42 милиони долари

Најплатената манекенка во светот Жизел Бундхен, која минатата година заработи дури 42 милиони долари, ги воодушеви своите фанови споделувајќи на Инстаграм необични фотографии.

z333

За разлика од нејзините колешки кои најчесто позираат како излегуваат од морето или легнати на песочните плажи, Жизел објави „ангажирани“ фотографии снимени во Костарика на кои се гледа како изведува јога вежби, вклучувајќи и стоење на глава.

z123

 

x

Check Also

Каја Гербер е лице во пролетната кампања на Џими Чу

Каја Гербер продолжува да се искачува кон врвот на модните скалила. Новиот ...