Жолтиот костим за капење на Емили Ратајковски го вжешти Инстаграм

Популарната моделка и глумица Емили Ратајковски продолжува преку секси фотографии да ги реклима костимите за капење од сопствената модна марка за долна облека, Инамората.

Овојпат, ѕвезда на Инстаграм е жолтиот едноделен костим со „анимал“ принт кој беспрекорно изгледа на совршеното тело на моделката. Костимот не остава ништо на фантазијата и се разбира може да го носат само смелите и оние со „извајано“ тело.

Веќе достапен е во продажба на онлајн шопинг страницата на марката Инамората во две варијанти – едноделен и дводелен.

x

Check Also

Започнува продажбата на спектакуларниот HUAWEI Mate Xs и на македонскиот пазар

 Од вчера, најиновативниот производ до сега, се продава ексклузивно во продажните салони на ...