Жолтиот MAX MARA костум на Ева Лонгорија

Жолтите костуми се многу популарни за оваа сезона, а таков костум носи и глумицата Ева Лонгорија.

За гостување во емисијата The View, 44-годишната глумица одбра жолт костум – панталони со цигара крој и предимензионирано сако.

Костумот е од летната колекција на Max Mara.

max mara

Изгледот е надополнет со бел топ и женствени сандали со висока потпетица во беж и кафена нијанса.

x

Check Also

Џенифер Лопез и Бен Афлек заедно го прославија 4-ти јули

Двете sвезди заедно ја поминаа годишнината славејќи ја независноста на Америка. Прво ...