Зима со Original Marines: Тука ќе ги најдете најубавите детски јакни

Зимската колекција на Original Marines пристигна во брендираната продавница лоцирана во Скопје сити мол.

om_2016_04_slider_1024x473_044

Освен штосни џемперчиња со препознатлив италијански дизајн, новата колекција ни нуди широк избор на јакни од долги до оние со крзно, во најразлични бои – црвена, бела, металик…

Па, доколку барате фенси и топла јакна за вашите најмили, и воопшто облека за постудените денови, не талкајте низ градот, туку упатете се право во Original Marines.

om_2016_04_slider_1024x473_04-2

x

Check Also

На божиќен шопинг во Carter`s & OshKosh! со намалени цени

Постои причина зошто Carter’s е водечки бренд број 1 во светот. Квалитетната ...