Зимска колекција од H&M: Плис, плиш и парки

H&M  ја претстави зимската колекција која е топла, практична за носење и со модерен изглед. Од боите доминираат маслинестата, сивата, црната и метално-сјајната, а меѓу моделите – блузите со ефектни ракави, плисираните сукњи, плишаните панталони и зелените парки со крзненце.

Модните комбинации се лежерни, дизајните се најчесто предимензионирани, а волнените фустани со ролки ја следат линијата на телото нагласувајќи ја женственоста.

Погледнете само дел од зимската топла колекција на H&M.

1

2

4

3

x

Check Also

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (10. до 16. август): Нови можности за Лавовите, незаборавни денови за Раковите, среќни средби за Девиците

Оваа недела планетата Меркур ќе заблеска во знакот на Лав, подготвена да ...