Ѕирнете зад сцената на новата кампања на Д&Г (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Во режија на Мартин Скорсезе се сними новата кампања на Д&Г наречена Улица на соништата. Главните улоги ги толкуваат Скарлет Јохансон и Метју Маконахеј.

ulica 11

Краткиот рекламен филм се снимаше на њујоршките улици.

Еве како изгледаше снимањето.

ulica 10

ulica 9

ulica 8

ulica 7

ulica 6

ulica 5

ulica 4

ulica 3

ulica 1

ulica 12

 

x

Check Also

„Плус-сајз“ моделот Ешли Грем сосема се расоблече за списанието „V“

29-годишната позната манекенка, американката Ешли Грем, ги покажа сите свои женствени облини ...