Прекрасна! Жизел Бундхен на насловната на Вог (ВИДЕО)

Со години остана на модната сцена како еднa од најплатените модели. 32-годишната убавица Жизел Бундхен овојпат ја краси насловната страница на италијанскиот Вог.

Уживајте во видеото.

http://youtu.be/QXiY99NSI_Q

x

Check Also

Кендал Џенер – лице на новата кампања на Мисони

Под сонцето на Мексико, во идилична атмосфера на пустината, топ моделот Кендал ...