Зошто да ги изберете Bonatti костимите за капење ова лето

Бои и форми кои се апсолутен тренд оваа сезона, како за жените така и за мажите се костимите за капење за лето 2019 на српскиот бренд Bonatti во Македонија.

Летната колекција е со тиркизни тонови, преку беж-зелени принтови проткаени со златни детали до јако црвени бои, како и вечните класични модели од црно-бели и морнарски комбинации.

Треба да ги изберете затоа што имаат понуда за сите генерации кои сакаат едноделни, дводелни или троделни костими за капење, бикини, пуш ап-и или други кроеви.

Нивните нови модели се со shape ефект, кои вашиот облик на телото ќе го направат поинаков односно како што вие би сакале. Хит се mix & match парчињата со кои имате слобода сами да ги комбинирате костимите за капење.

Изберете го вие најдобриот модел и боја кои ќе ви претставуваат задоволство затоа што колекцијата на Bonatti е во бои кои се вистински тренд и со висок квалитет. Тие ве повикуваат заедно да ја раскажете модната приказна на Bonatti за ова лето и со нивните фустани, торби, пешкири и шешири за плажа,

Bonatti во Македонија на своите купувачи им овозможува попуст -30% на сите модели од новата колекција костими за капење ‘19 и програм за плажа во продавниците во Скопје, Куманово, Охрид, како и преку он-лајн продавницата www.bonatti.mk. Акцијата трае од 17-ти до 21-ви јули 2019 година.

Целиот асортиман на колекцијата можете да го погледнете на линкот https://bonatti.mk/online-shop/15.html

x

Check Also

Им даваме предност на белите модни парчиња од & OTHER STORIES

Белите модни парчиња се одлични за деновите поминати под сонцето, а модната ...