Ѕвезди на онлајн продажбата – фармерки од Бершка со балон крој

Во сенка на корона-кризата модата едвај живее, а со неа и најголемите трендови на сезоната. Ова се најпродаваните панталони од Бершка што се однесува до онлајн продажбата.

Листата на бестселери во категоријата на панталони ја предводат овие „карго“ фармерки со балон крој.

Што велите вие за овие смели панталони со висок струк во ретро стил?

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...